Kompletny przewodnik, aby przygotować się do wprowadzenia się do nowego domu

Aby zmniejszyć stres, trzeba nauczyć się przygotowywać do wyprowadzki. Jak powie Ci każdy doświadczony mechanik, to trochę sztuka.

Ale zadanie nie jest tak trudne, jeśli idziesz z planem. Będzie mniej przeoczeń i poczujesz się bardziej spokojny z tym procesem.

Będziesz zaskoczony, o ile łatwiejsze jest przenoszenie, jeśli wcześniej włożysz jakieś prace przygotowawcze. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak przygotować się do ruchu.

Być zorganizowanym

Niezależnie od tego, czy uważasz się za planistę, czy nie, musisz nim zostać, kiedy się przeprowadzasz. Nie tylko potrzebujesz planu, ale także musisz się go trzymać.

Kup segregator lub, jeśli wolisz, utwórz folder na swoim komputerze, aby śledzić cenne informacje. Przechowuj wszystkie swoje listy kontrolne w jednym miejscu, abyś wiedział, gdzie się znajdują, kiedy ich potrzebujesz. Śledź pokwitowania, dokumenty i umowy, których będziesz potrzebować podczas przeprowadzki. Przed przeprowadzką warto zaprosić fachowca jak http://hydraulik.krakow.pl/.

Zatrudnij odpowiednią firmę

Czy planujesz skorzystać z pomocy firmy przeprowadzkowej, aby pomóc w przeprowadzce? Jesteś w dobrym towarzystwie, ponieważ ponad  korzysta z usług przeprowadzek każdego roku.

Przeprowadzki poradzą sobie z ciężką pracą i ciężką pracą. Będziesz odczuwać znacznie mniej stresu, gdy będziesz wiedział, że Twoje wyposażenie domowe jest w doświadczonych rękach.

Pamiętaj, aby przed podjęciem decyzji poprosić o wycenę z kilku różnych firm. Zalecamy również przeczytanie recenzji online przed podpisaniem jakichkolwiek umów.

Przekaż swoją pocztę

Musisz udać się do lokalnego urzędu pocztowego, aby przekierować pocztę, zanim przejdziesz na nowy adres. Lub, jeśli dobrze znasz internet, możesz to wszystko zrobić online.

Przekazywanie poczty gwarantuje, że nie przegapisz paczek ani rachunków. Trudno jest wszystko śledzić podczas ruchu (nawet z segregatorem). Przekazywanie poczty eliminuje konieczność wyszukiwania poczty, gdy jesteś już zestresowany.

Transfer narzędzi i podobnych usług

Po przyjeździe będziesz potrzebować mediów w nowym miejscu. Aby uniknąć przebywania w ciemności, zadzwoń do firm użyteczności publicznej z dużym wyprzedzeniem. Jeśli poczekasz do ostatniej chwili, mogą nie być w stanie od razu kogoś wysłać.

Nie zapomnij także o dostawcach telewizji kablowej i Internetu.

Jeśli masz system bezpieczeństwa, dostawcy będą musieli znać datę Twojego wprowadzenia. Alarmy bezpieczeństwa to coś, czego nie chcesz czekać na ponowne połączenie.

Nie wydawaj pieniędzy na pudełka

Jeśli przygotowujesz się do wyprowadzki z ograniczonym budżetem, nie wydawaj ani grosza na pudełka. Przeszukaj lokalne ogłoszenia  lub internetowe wyprzedaże w garażach dla używanych ruchomych skrzyń. Wielu sprzedawców z dużymi pudełkami będzie trzymało dla Ciebie pudełka, jeśli zadzwonisz i zapytasz.

Najlepszym miejscem na znalezienie świetnych pudełek do przeprowadzek za darmo są sklepy meblowe. Ich pudła są często ogromne i solidne, dokładnie to, czego możesz potrzebować do przeprowadzki.

Jak przygotować się do łatwej przeprowadzki

Teraz, gdy znasz już proste kroki, jak przygotować się do przeprowadzki, przejdź do tego. Zacznij od stworzenia segregatora planowania i zobowiązuj się do nie odstępowania od niego. Skorzystaj z list kontrolnych online, aby utrzymać się na właściwej ścieżce, gdy dotrze do drutu.

Sprawdź naszą sekcję Styl życia, aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących domu i projektowania . Damy Ci wszystkie wskazówki, których potrzebujesz, aby uczynić swój nowy dom sanktuarium.