Firma przeprowadzkowa – Polecamy!

Jeśli w najbliższym czasie planujesz zrealizować przeprowadzkę w Łodzi, przeprowadzkę międzymiastową lub przeprowadzkę międzynarodową z pewnością powinieneś zapoznać się z ofertą firmy Fortis przeprowadzki. Firma ta posiada pełną rekomendację naszego serwisu.

Polecana firma przeprowadzkowa – dlaczego warto ją wybrać?

Zlecenie przeprowadzki firmie przeprowadzkowej Fortis jest z pewnością dobrym pomysłem ponieważ:

  • przedsiębiorstwo oferuje elastyczne możliwości wyceny przeprowadzki (wycena w oparciu o wizytę przedstawiciela handlowego lub w oparciu o stawkę godzinową),
  • firma posiada pakiet ubezpieczeń w tym ubezpieczenie OCP przewoźnika (chroniące towar w trakcie transportu) a także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilno prawnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej (chroniące mienie osoby zmieniającej miejsce zamieszkania podczas załadunku i rozładunku),
  • do dyspozycji  klientów zmieniających miejsce zamieszkania pozostaje kilku konsultantów przeprowadzkowych, którzy doradzają w jaki sposób dopasować ofertę przedsiębiorstwa do swoich potrzeb,

Polecana firma przeprowadzkowa

Co wchodzi w skład oferty Łódzkiej firmy przeprowadzkowej.

W skład oferty firmy Fortis przeprowadzki wchodzą następujące usługi:

  • przeprowadzki lokalne – są to przeprowadzki na ternie Łodzi, w zależności od preferencji osoby zmieniającej miejsce zamieszkania mogą obejmować jedynie zniesienie, transport i wniesienie mienia. Lecz mogą to być również przeprowadzki typu „door to door” – czyli usługi obejmujące wszystkie czynności związane z przeprowadzką (dostarczenie kartonów, pakowanie mienia, zabezpieczanie mebli, rozkręcanie przedmiotów ponadgabarytowych, rozpakowywanie i ustawianie mienia klienta w nowej lokalizacji).
  • przeprowadzki międzymiastowe – są to przeprowadzki z Łodzi w dowolne miejsce w Polsce. Niekwestionowaną zaletą firmy Fortis przeprowadzki podczas realizacji tego typu usług jest posiadanie rozbudowanej floty samochodów dostawczych i ciężarowych pozwalających zoptymalizować koszty wykonywania usługi.
  • przeprowadzki międzynarodowe – są to przeprowadzki z Polski w dowolne miejsce w Europie. Podczas realizacji tego typu zleceń firma wykorzystuje giełdy towarów, dzięki czemu samochody wysyłane zagranice nie wracają na pusto, a klient zmieniający miejsce zamieszkania płaci tylko i wyłącznie za transport z miejsca załadunkowego do miejsca rozładunkowego.

Pełną ofertę firmy Fortis przeprowadzki można znaleźć na stronie internetowej przedsiębiorstwa dostępnej pod linkiem fortis-przeprowadzki.pl. Jeśli w wyniku zmiany miejsca zamieszkania potrzebujesz więcej informacji na temat przeprowadzki z pewnością powinieneś/powinnaś odwiedzić również bloga przeprowadzkowego firmy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Firma przeprowadzkowa - Polecamy!, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz